Nefes Nefese 7. Bölüm Fragmanı

4 ay önce
Reklamlar

 
Reklamlar

Yönetmenliğini usta oyuncu Uğur Yücel’in yaptığı Star TV’nin TMC Film imzalı yeni dizisi Nefes Nefese 7. bölüm  fragmanı bu akşam yeni bölümün hemen arkasından nette ilk burada yayınlanmıştır. Uğur Yücel, Şükrü Özyıldız ile Melisa Şenolsun’un başrollerini paylaştığı Nefes Nefese yeni bölümü ile 19 Eylül Çarşamba akşamı saat 20:00’de Star TV’de.

Alacanlar çiftliğinin altını üstüne getirmek üzere olan Atmaca kızı Rüya’nın orada olduğunu öğrenmesiyle hemen büyük bir telaş ile adamlara ateş etmemeleri konusunda uyarır. Fakat Boran’ın da orada kadını Rüya için ateş açar ve çiftlikten biri vurulur. Ateş edenin Yasin olanın ve emrine karşı geldiği için rehin alır. Boran ise komutanını kurtarmak için büyük bir mücadeleye girer. Saldırıyı yapanın Atma olduğunu düşünen Yusuf ise her şeye rağmen Atmaca’ya karşı büyük bir savaş başlatmak üzeredir.


Reklamlar

Yayınlanan son bölümünde topraklarından kaçak mal geçirmek için arazi sahibi olan Yusuf’un babası Şakir ‘i kaçırmışlardır. Yusuf yaptığı plan sonrası Rüya’yı rehin olarak alır ancak hava alanında tanıştığı kız olduğunu görünce şaşırmıştır. Sınırda Rüya’ya verilen cep telefonu içerisinde bulunan Elması Suriye’ye kaçırmaya çalışan grup Yusuf ile anlaşarak karşılıklı takası kabul eder. Ancak Yusuf eve geldiğinde Rüya’yı evde bulamaz…

BU VİDEOYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ

Reklamlar

Yorum Yap

Bu konuya henüz bir yorum yapılmadı.